Castle Clash hack na gemy, złoto i manę

Castle Clash hack na gemy, złoto i manę

Castle Clash hack na gemy, złoto i manę

Witaj graczu, który odnajduje się w baśniowym klimacie gry Castle Clash. Wiem że nie muszę Cię pytać czy jesteś gotowy na udoskonalenie swojej rozgrywki dzięki naszej aplikacji, która da Ci wiele korzyści płynących z niej. Po to tu jesteś. Castle Clash hack jest stworzony z myślą o bezpieczeństwie i zadowoleniu graczy. Dzięki niemu na Twoim koncie pojawią się wielkie pokłady surowców takich jak Złoto, Mana a nawet bardzo oblegane Gemy. Do generatora online, który da Ci możliwość zasilenia wyżej wymienionych surowców da Ci poniższy przycisk i to on przeniesie Cię do krainy gdzie po nie całych 5 minutach poczujesz ogromną radość!

 

Przejdź do | Castle Clash Hack |

 

Opis gry Castle Clash


Strategiczna produkcja na urządzenia mobilne w klimatach fantasy? To Właśnie Castle Clash. Samą nazwą gra wzbudza u nas baśniowe rozmysły oraz epicki klimat.

 

Gra oparta jest na rozwijanie naszego małego imperium, które z biegiem czasu ma się przeistoczyć w potężne królestwo bardzo trudno dostępne dla naszego wroga. Oprócz jego rozbudowy musimy pamiętać o bardzo istotnej kwestii jaką są wojska bo to one pomagają nam w akcjach ofensywnych jak i defensywnych.

 

Co będzie Ci potrzebne abyś mógł się rozwijać? Przede wszystkim głowa na karku ale jeśli chodzi o surowce to złoto i mana. Możesz je wydobywać poprzez odpowiednie budynki i jeśli chcesz wydobywać szybciej to musisz je ulepszać oraz kupować nowe. Co się dzieje wtedy kiedy kończy się miejsc na ich zapas? Kupujesz skarbce i bańki w których możesz przechowywać manę. Na tym twórcy nie przystali ponieważ jest też bardzo ważna waluta którą są diamenty i otrzymujemy je w zamian za promowanie gry, wykonywanie zadań lub po prostu mikropłatności czyli zasilanie portfela twórców CC naszymi realnie zarobionymi pieniędzmi.

 

Poprzez stawianie wież obronnych zwiększasz potencjał obronny swojego królestwa i jest to bardzo zalecane ponieważ królestwa w których jest słabsza defensywa są częściej atakowane przez silniejszych graczy dlatego że na takich ekspansjach tracą oni mniej wojska a mogą pozyskać naprawdę duże pokłady surowców które wymieniłem wyżej.

 

System walki opiera się na tym ze wybieramy nasze jednostki i spuszczamy je z góry w wyznaczone miejsce. Po zrzuceniu ich na planszę rozgrywki zaczyna się bitwa i atakują one najbliżej znajdujące się budynku/jednostki wroga. W bitwie ważne jest abyśmy uzyskali powyżej 50% zniszczenia bazy przeciwnika ponieważ kiedy zbierzemy mniej to automatycznie walka zalicza się jako przegrana i klęska wisi nad naszymi głowami. Bardzo ciekawym sposobem z którego korzysta liczne grono graczy jest atakowanie wiosek których położenie magazynów ze złotem i maną są korzystne dla atakującego co znaczy że łatwo dostępne dla jednostek, tym samym bardzo łatwy sposób na zarobek surowców.

 

Jednak Ty surowcami to nie będziesz musiał się martwić, zaraz dowiesz się dlaczego…

 


 

Castle Clash hack


W baśniowym klimacie bardzo dużo znaczą surowcę, które wymienilismy już na samej górzę i to one są celem naszego generatora online. Castle Clash hack 2017 jest stworzony po to aby dodał do Twojego konta ich ogromne pokłady a Ty był zadowolony i uradowany ze swojej rozgrywki. Nie ważne czy grasz na emulatorze androida na komputerze czy na swoim urządzeniu mobilnym to i tak masz opcję aby wszystko sprawnie dodać. Wystarczy tylko że przejdziesz na podstronę na której postawiliśmy generator i przejdziesz przez proces trwający około 2 minut. Po tym procesie gdy spojrzysz w grze na góre ekranu i zobaczysz ilość surowców to gwarantuje że będziesz się cieszył! Przejdź do generatora przyciskiem niżej.

Przejdź do | Castle Clash Hack |

 


Instrukcja krok po kroku


  1. Przejdź na stronę Castle Clash Hack,
  2. Jeśli proces generacji chcesz wykonać na urządzeniu mobilnym czyli telefonie, tablecie to wystarczy że wybierzesz w generatorze platformę z której aktualnie korzystasz – (Android/iOS) a jeśli jesteś na komputerze lub używasz emulatora do gier, który również jest zainstalowany na Twoim komputerze to wybierz PC.
  3. Koniecznie włącz opcję Używaj bezpiecznego połączenia a następnie wybierz ilość gemów, złota i many, którymi za chwilę zasilisz swoje konto w Castle Clash
  4. Przejdź weryfikację anti-bot (Nie musisz mieć pieniędzy na karcie! Tutaj po prostu wysyłamy kod, który chroni przed nadużywaniem hacka, co miało miejsce przez wielu użytkowników naszego serwisu) – Optymalnie korzystamy max 5 razy w ciągu dnia.
  5. Skacz ze szczęścia się na ilość dodanych surowców!

Pamiętaj że dobro wraca, także moja rada to taka abys podzielił się ze swoimi najlepszymi znajomymi!

 


 

Zalety ‘Hack do Castle Clash’

» Twoje konto jest bezpieczne i ban ze strony serwera gry jest nie możliwy (100% gwarancji) «
» Twój adres IP jest bezpieczny dzięki bezpiecznemu połączeniu przez nasz VPN i nadaniu unikalnego proxy «
» Wyprzedzenie innych graczy przez dodanie do swojego konta wielkich ilości gemów, złota i many«
» Przejrzysty i łatwy w użyciu «
» Generator jest na naszym serwerze, więc nie musisz nic pobierać! (100% bezpieczne) «

 

1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka (Brak głosów)

Loading...

 


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Poradniki