Slither.io hack na masę, niewidzialność i niezniszczalność

Slither io hack na mase niewidzialnosc i niezniszczalnosc

Slither.io hack na masę, niewidzialność i niezniszczalność

Witaj, nie czekaliśmy zbyt długo na stworzenie kolejnej aplikacji która da Ci radość tak jak jest to napisane w naszym tagline pod logiem u samego szczytu strony. Dobrze znana Ci gra w której przemieniasz się w robaka już jest dostępna z naszym ulepszeniem czyli Slither.io hack na masę. Jednak  to nie jedyna opcja która jest dostępna w stworzonym przez nas generatorze online, a więcej przeczytacie w opisie samego hacka który znajduje się na dole strony. Użyj hacka przechodząc do generatore poprzez przycisk, który widzisz poniżej.

 

 

Przejdź do | Slither.io Hack |

 

Opis gry Slither.io


Jak już możesz się domyśleć po końcówce nazwy gry , jest to pobratymiec gry agar.io i ma z nią bardzo dużo wspólnego. Gra jest skierowana głównie do młodzieży co nie znaczy że starsze osoby nie mają tam prawa bytu, a mogę napisać że nawet moi bliscy znajomi w wieku ponad 25 lat interesują się tą gra posiadając ją na swoich telefonach i co i raz pogrywając.

 

Podobieństwa między tymi grami to przede wszystkim system powiększania się naszej postaci, jednak tutaj nie zaczynamy już od małej kulki tylko jesteśmy dżdżownicą, która wraz z powiększaniem masy swojego ciała jest coraz bardziej niebezpieczna dla innych graczy którzy są dostępni na naszej przewijanej planszy.

 

Jednak tutaj podobieństwa się kończą ponieważ teraz nawet jeśli uderzymy w małą dżdżownicę a będziemy już dosyć dużym gigantem to zostanie z nas pył. A dokładniej rozsypiemy się na bardzo dużą ilość małych kuleczek dzięki którym inni będą mogli szybko się pożywić a przy tym dosyć urosnąć. Więc co trzeba robić? Odpowiedzią na te pytanie jest zagradzanie drogi innym użytkownikom i zapędzenie ich do koziego rogu tak żeby to oni zderzyli się z naszą postacią a nie my z ich. Prawda że proste? Jednak nie jest to na tyle proste na jakie wygląda bo bardzo dużo zależy od naszego refleksu i to on głównie przełoży się na nasze wyniki w grze. Jednak spokojnie – jesteśmy w stanie się go wyuczyć tylko trzeba cały czas ciężko trenować.

 

Oprócz refleksu nad którym musisz cały czas trenować to osoby grające dłuższy czas w tą grę mają wyrobione tak zwany dobre nawyki dzięki którym nawet Twój refleks nie wystarczy, czyli już wiesz co masz robić . Jeśli jesteś dosyć zawziętym człowiekiem i dążysz do realizacji celów to uwierz mi że będziesz też w tej grze bardzo dużą dżdżownica od której nawet inne giganty będą się rozbijać.

 

A my dla Was mamy coś bardziej konkretnego, coś co pomoże Wam w szybszym zdobywaniu swoich celów związanych z gra Slither.io …

 

 

 

 


 

Slither.io hack


Chcesz wiedzieć co oferuje nasz Slither.io hack 2017 ? Wystarczy że spojrzysz na tytuł tego wpisu, jednak wymienimy to wszystkie jeszcze raz, że do Twojego konta w grze zostanie dodana masa, ale oprócz tego masz możliwość zaznaczenia i dodania sobie takich opcji jak potrójna długość węża, przybliżenie, niewidzialnośc i niezniszczalność. Wiesz jaką przewagę nad innymi graczami posiądziesz gdy użyjesz tego generatora? Wystarczy że będziesz frunął wężem przed siebie i jeszcze bardziej go zwiększał a wszyscy będą się od Ciebie odbijać i ginąć. Czitami czy popularnie zwanymi kodami nie można nazwać naszej apki ponieważ ona działa na zasadzie dodawania przez generator znajdujący sie w przeglądarce. Zastanawiasz się jak się tam dostac i go użyć? Przejdź do niego poprzez ten przycisk.

Przejdź do | Slither.io Hack |

 


Instrukcja krok po kroku


  1. Przejdź na stronę Slither.io Hack,
  2. Jeśli proces generacji chcesz wykonać na urządzeniu mobilnym czyli telefonie, tablecie to wystarczy że wybierzesz w generatorze platformę z której aktualnie korzystasz – (Android/iOS) a jeśli jesteś na komputerze lub używasz emulatora do gier, który również jest zainstalowany na Twoim komputerze to wybierz PC.
  3. Koniecznie włącz opcję Używaj bezpiecznego połączenia a następnie wybierz ilość masy, którą za chwilę zasilisz swoje konto w Slither.io
  4. Przejdź weryfikację anti-bot (Nie musisz mieć pieniędzy na karcie! Tutaj po prostu wysyłamy kod, który chroni przed nadużywaniem hacka, co miało miejsce przez wielu użytkowników naszego serwisu) – Optymalnie korzystamy max 5 razy w ciągu dnia.
  5. Skacz ze szczęścia się na ilość dodanych surowców!

Pamiętaj że dobro wraca, także moja rada to taka abys podzielił się ze swoimi najlepszymi znajomymi!

 


 

Zalety ‘Hack do Slither.io’

» Twoje konto jest bezpieczne i ban ze strony serwera gry jest nie możliwy (100% gwarancji) «
» Twój adres IP jest bezpieczny dzięki bezpiecznemu połączeniu przez nasz VPN i nadaniu unikalnego proxy «
» Wyprzedzenie innych graczy przez dodanie do swojego konta wielkich ilości masy«
» Przejrzysty i łatwy w użyciu «
» Generator jest na naszym serwerze, więc nie musisz nic pobierać! (100% bezpieczne) «

 

1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka (Brak głosów)

Loading...

 


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Poradniki