Subway Surfers hack na monety i klucze

Subway Surfers hack na monety i klucze

Subway Surfers hack na monety i klucze

Siemanko, tym razem witam Cię we wpisie gdzie głównym zadaniem gry jest ciągły bieg. Tak samo jak i w życiu, wszyscy gdzieś biegniemy. My postawiliśmy sobie dosyć wysoki cel i został on wykonany w parę dni przy dużej intensywności i dużym nakładzie pracy ale jest – Subway Surfers Hack wykonany przez GNET dostarczy do Twojego konta ogromne pokłady kluczy i monet. Oprócz tego w naszej aplikacji która jest dostępna u Ciebie poprzez przejście poniższym przyciskiem do niej dodaliśmy możliwość odblokowania całego asortymentu deskorolek oraz postaci.

 

Przejdź do | Subway Surfers Hack |

 

Opis gry Subway Surfers


Gra Subway Surfers swoją oprawą graficzną pobudza nasze zmysły i daje nam 100% a może i nawet więcej przyjemności z gry. Jest stworzona na wysokim poziomie i skierowana dla użytkowników urządzeń mobilnych (telefony, tablety itp.). Gra jest do pobrania przykładowo w sklepie google play i jest darmowa, a mikropłatności w tej grze są naprawdę opcjonalne i do wszystkiego można dojść swoją determinacją oraz ciężkim treningiem i wieloma godzinami spędzonymi na rozwijanie swoich umiejętności.

 

Fabuła gry polega na tym że jesteśmy luzakiem który bardzo lubi malować pociągi puszkami ze spreyem jednak jak wiemy to nie jest miła opcja i możemy zostać za to ścignięci i tu właśnie pojawia się cała rozgrywka. Gdy zauważył nasz strażnik pilnujący pojazdy przemieszczające się na torach puszcza się za nami w pościg a naszym celem jest go jak najdłużej unikać. Rozgrywka należy do tych w których bieg się skończy dopiero wtedy kiedy zostaniemy złapani przez naszego przeciwnika, jednak nie tylko on sprawia nam trudność ale dochodzą do tego wszystkiego przeszkody w postaci barierek pod którymi musimy przechodzić lub skakać nad nimi, pociągi i wiele innych.

 

Gra urozmaicona jest na przykład butami siedmiomilowymi dzięki którym możemy bardzo wysoko skakać i tym samym z odpowiednimi umiejętnościami łatwiej unikać przeszkód oraz istnieje możliwość całkowitego wyłączenia się na dłuższą lub krótszą chwilę z pościgu i powędrowanie aż do nieba zbierając monety dzięki plecakowi odrzutowemu. Obie opcje znajdziemy częściej lub rzadziej podczas naszej ucieczki na planszy gry – żeby je uruchomić wystarczy je po prostu zebrać, jednak z czasem warto byłoby zainwestować zebrane podczas biegu monety i ulepszać działanie tych wspomagaczy.

 

Pieniądze możemy też wydawać na odblokowywanie postaci lub desek. Kolejną ważną w grze walutą są klucze, gdy już bijemy swój rekord i zabrakło nam paru punktów a skusiliśmy to mamy możliwość wstania na nogi i dalszego biegu, jednak musimy wykorzystać klucze które także otrzymamy na naszych trasach.

 

Bardzo ciekawą opcją są okolicznościowe plansze, przykładowo jeśli zbliżają się święta bożego narodzenia i nie tylko to wystrój otoczenia w którym biegniemy zmienia się a nawet dochodzą nowe postacie, daje nam to poczucie realności w grze ale to co stworzyliśmy pobije wszystkie te opcje na głowę, przeczytasz o tym niżej.

 


 

Subway Surfers hack


Generator zwany mianem Subway Surfers hack 2017 jest sprawny, bezpieczny i przede wszystkim działający. Zadowolenie z niego jak i z innych stworzonych przez nas generatorów czerpie ogromna ilość osób i nasze grono się powiększa. Serdecznie chciałbym podziękowac w tym miejscu dla naszych beta testerów, którzy pomagali nam w testach A/B stworzonego przez nas generatora.

 

Jego działanie polega na tym aby sprawić na Twojej buzi przebłysk radości, jeśli grasz w tą grę stworzoną dla zwinnych palców wiesz jaką wagę mają klucze i monety. Jednak to nie wszystko bo na pewno w swoim inwentarzu chciałbyś mieć odblokowany wszystkie deskorolki oraz postacie. Wiesz że to nic trudnego? Wystarczy że przejdziesz przez 2 minutowy proces generowania i zaczniesz cieszyć się grą a zrobisz to poprzez użycie hacka do którego prowadzi poniższy przycisk.

Przejdź do | Subway Surfers Hack |

 


Instrukcja krok po kroku


  1. Przejdź na stronę Subway Surfers Hack,
  2. Jeśli proces generacji chcesz wykonać na urządzeniu mobilnym czyli telefonie, tablecie to wystarczy że wybierzesz w generatorze platformę z której aktualnie korzystasz – (Android/iOS) a jeśli jesteś na komputerze lub używasz emulatora do gier, który również jest zainstalowany na Twoim komputerze to wybierz PC.
  3. Koniecznie włącz opcję Używaj bezpiecznego połączenia a następnie wybierz ilość monet i kluczy, którymi za chwilę zasilisz swoje konto w Subway Surfers
  4. Przejdź weryfikację anti-bot (Nie musisz mieć pieniędzy na karcie! Tutaj po prostu wysyłamy kod, który chroni przed nadużywaniem hacka, co miało miejsce przez wielu użytkowników naszego serwisu) – Optymalnie korzystamy max 5 razy w ciągu dnia.
  5. Skacz ze szczęścia się na ilość dodanych surowców!

Pamiętaj że dobro wraca, także moja rada to taka abys podzielił się ze swoimi najlepszymi znajomymi!

 


 

Zalety ‘Hack do Subway Surfers’

» Twoje konto jest bezpieczne i ban ze strony serwera gry jest nie możliwy (100% gwarancji) «
» Twój adres IP jest bezpieczny dzięki bezpiecznemu połączeniu przez nasz VPN i nadaniu unikalnego proxy «
» Wyprzedzenie innych graczy przez dodanie do swojego konta wielkich ilości monet i kluczy «
» Przejrzysty i łatwy w użyciu «
» Generator jest na naszym serwerze, więc nie musisz nic pobierać! (100% bezpieczne) «

 

1 Gwiazdka2 Gwiazdka3 Gwiazdka4 Gwiazdka5 Gwiazdka (Brak głosów)

Loading...

 


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Poradniki